En Uygun Kaliteli Ucuz Fiyatlarla Kombi Klima Modelleri Süvari Isı , En Uygun Kaliteli Ucuz Fiyatlarla Kombi Klima Modelleri Süvari Isı , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
En Uygun Kaliteli Ucuz Fiyatlarla Kombi Klima Modelleri Süvari Isı , En Uygun Kaliteli Ucuz Fiyatlarla Kombi Klima Modelleri Süvari Isı , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Garanti Şartları

1- Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar. ( Kombi, Klima, Doğalgaz Sobaları, Isıtma Kazanları ve Hidrafor grupları dahilinde ki ürünlerin garanti kapsamına girme süresi, aldığınız ürünün üretici firma yetkili servis çalışanlarının "devreye alma" işleminden sonra başlamaktadır. )

2- Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı (üretim ve montaj hatalarından ve/veya bozuk parçalardan oluşabilecek arızalara karşı) üretici firma sorumluğundadır.

3- Garanti uygulaması sırasında değiştirilen malın garanti süresi, satın alınan malın kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

4- Malın kullanma kılavuzunda belirtilen yöntemlere veya koşullara aykırı bir şekilde kullanılmasından dolayı arızalanması durumunda sorumluluk tüketiciye ait olup bundan doğacak zarar Süvari Isı Sist. Tic. Ltd. Şti. tarafından karşılanmaz. ( Kullanım esnasında yaşayacağınız sorunlar üretici firma "Yetkili Servisleri" sorumluluğundadır. )

5- Satın aldığınız malın teslimi esnasında Süvari Isı Sist. Tic. Ltd. Şti. elemanları tarafından daha önce kutusundan çıkarıldığını farketmeniz halinde ürün teslimini kabul etmeyiniz. Açık kutuda gelen ürünleri kabul etmeniz halinde Süvari Isı Sist. Tic. Ltd. Şti. sorumluluk kabul etmeyecektir. 

6- Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalardan Süvari Isı Sist. Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

7- Satın aldığınız ürünlerin beraberinde verilen sarf malzemeleri (kelepçe, conta, vida vs.) garanti kapsamı dışındadır.

8- Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü’ne başvurabilir.

 

ÖNEMLİ
 

1- Süvari Isı Sist. Tic. Ltd. Şti. ürün temin edici firma olup, bünyesinde bulundurduğu ürünlerin garanti kapsamından sorumlu değildir.

2- Suvarisi.com.tr üzerinden alacağınız ürünlerin garanti sorumluluğu "üretici firma ve üretici firma yetkili servislerine" aittir.
 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X