En Uygun Kaliteli Ucuz Fiyatlarla Kombi Klima Modelleri Süvari Isı , En Uygun Kaliteli Ucuz Fiyatlarla Kombi Klima Modelleri Süvari Isı , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
En Uygun Kaliteli Ucuz Fiyatlarla Kombi Klima Modelleri Süvari Isı , En Uygun Kaliteli Ucuz Fiyatlarla Kombi Klima Modelleri Süvari Isı , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

SÜVARİ ISI SISTEMLERİ VE YAPI MALZEMELERİ 2008 Yılında Isıtma ve Soğutma Sektöründe Ki İhtiyaç Ve Eksikleri İle Sahadan Gelen Talepler Doğrultusunda  Cesur Bir Karar Alarak Toptan ve Perekande Ürün Satış Merkezi Olarak İSTANBUL/SULTANBEYLİ İlçesinde Hizmet Vermeye Başladı.

 

SÜVARİ ISI SİSTEMLERİ VE YAPI MALZEMELERİ Olarak Isıtma ve Soğutma İle Tüm Tesisat Ürünlerinin Tek Noktada Toplandığı Firmamız, Sektörde Güvenilir Ve Kalitesi Ispatlanmış Çeşitli Fittings Ürün Markalarının Bayiliğini Hızlı Bir Şekilde Bünyesine Katmıştır.

 

2011 Yılına Kadar Kurduğumuz Yerde Müşterilerimize En İyi Hizmet Vermeye Gayret Gösterdik. Hızla Büyüyen Firmamız Artık Bulunduğu Yerde Sektörden Gelen Talepleri Karşılayamaz Hale Gelmeden, Kurumsallaşmak Doğrultusunda Daha Büyük Bir Yere Taşınma Kararı Aldı.

 

2011 Yıllarının Başlarında Da Şuan Bulunduğumuz Yere, Yine İSTANBUL SULTANBEYLİ İlçesin De 1.200 m2 Kapalı  Alanı Olan Merkezimize Taşındık. Burada Satış Bölümü, İdari Kadrosu  Ve Diğer Birimleri Ayrı Ayrı Konumlandırarak Hizmet  Vermeye Devam Ettik.

 

Zaman İçin De Sektörün İhtiyacı Doğrultusun Da Bazı Bayilikler Firmamız Bünyesine Alınmıştır. Buna 2011 Yılın Da Kombi, Kazan Ve Radyatör Alanın Da Kendini İspatlamış Ve Avrupanın En Büyük Üretim Hattına Sahip Bir Marka Olan TERMOTEKNİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş NİN Ana Bayiliğini Eklenmiştir.

 

İstikrarlı Bir Şekilde Büyüyen SÜVARİ ISI SİSTEMLERİ VE YAPI MALZMELERİ Sizlere Daha Fazla Katkı Sağlayacağına İnandığı Ve Alt Bayilikler Oluşturabildiğimiz TÜRKİYE De Kombi Denince Ilk Akla Gelen TÜRK DEMİRDÖKÜM A.Ş Markasının Ana Bayiliğini Ve Yetkili Satıcılığını 2013 Yılında Firmamız Bünyesine Ekleyerek Sizlere Hizmet Vermeye Devam Etmiştir.

 

Hedefimiz Doğruluk Güven Ve Kesin Müşteri Memnuniyeti Odaklı Anlayışımızdan Ödün Vermeden Sürdürdüğümüz Ticaretimizi Daha Yükseğe Taşımaktır.

 

Isıtma ve Soğutma Sektöründe Ki Gelişim ve Değişimi Yakından Takip Eden Firmamız  Konusunda Uzman ve Tecrübeli Kadrosu İle Her Zaman Sizlere En Kaliteli Ve Güvenilir Hizmeti Vermeyi İlke Edinmiştir.

 

Sloganımızda Olduğu Gibi Diyoruz ki, Isıtma ve Soğutma Sektöründe Güvenilir  Ve Hızlı Alışverişte Tek Adres;

 

SÜVARİ ISI SİSTEMLERİ VE YAPI MALZEMELERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X